V českom Libušíne došlo na parkovisku v nedeľu popoludní k obrovskému nešťastiu. Matka, ktorá mala byť vo vozidle značky Škoda Octavia s tromi deťmi, jedno z nich neustriehla, a tak vypadlo za jazdy von. Bohužiaľ, aj napriek snahe záchranárov nešťastie neprežilo.

Nedeľa popoludní sa v českom Libušíne zmenila na drámu s tragickým koncom. Na Komenského ulici došlo neďaleko parkoviska k neuveriteľne smutnej udalosti. Matka mala do svojho vozidla značky Škoda Octavia sadnúť spolu s tromi deťmi, pričom dve mala usadiť na prednom sedadle spolujazdca.

Keď sa však s autom pohla, v nízkej rýchlosti si dieťa podľa informácií českého Blesku otvorilo dvere a vypadlo. “Matka viezla dieťa na prednom sedadle, a to si údajne behom jazdy v nízkej rýchlosti otvorilo dvere a z auta vypadlo. Utrpelo zranenia a bolo letecky transportované do jednej z pražských nemocníc,” uviedla policajná hovorkyňa Markéta Johnová.

Podľa okolitých svedkov mala matka dieťa ešte nejaký čas ťahať za autom. Napokon sa jeho telíčko zakliesnilo do medzery medzi Octaviu a ďalšie zaparkované vozidlo. Dieťatko napokon, bohužiaľ, podľa slov hovorkyne napriek snahe lekárov a prevozu do nemocnice na následky zranení v pondelok ráno zomrelo. Dychová skúška, ktorá bola matke vykonaná, bola negatívna. Policajti aktuálne vyšetrujú príčinu nešťastia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/Týdeník Policie, Facebook/Týdeník Policie