Veľmi smutné a znepokojivé správy dorazili z Californie po tom, ako polícia nedokáže už niekoľko hodín nájsť nezvestnú herečku z populárneho seriálu Glee. Naya Rivera mala byť na člne na jazere Piru so svojím synčekom, no chlapčeka objavili samotného.

Polícia ako aj potápači zasahujú už niekoľko hodín na jazere Piru v Californií. Hollywoodom sa rozletela znepokojivá správa o náhlom zmiznutí obľúbenej herečky Naye Rivery, ktorá sa preslávila účinkovaním v populárnom seriáli Glee. 33-ročná herečka si pritom v stredu prenajala čln, na ktorom relaxovala spolu so svojím 4-ročným synčekom Joseym. Posledný záber z výletu pridala pred jedným dňom aj na sociálnu sieť.

Políciu podľa informácií DailyMail zalarmoval muž plaviaci sa na inom člne, ktorý si všimol spiace opustené dieťa. Privolané hliadky objavili na člne herečkinu záchrannú vestu, ako aj jej peňaženku či jedlo. Neďaleko parkovalo herečkino auto, v ktorom sa rovnako našli jej veci. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že incident bude mať tragický koniec a predpokladajú, že herečku a mamu čoskoro vyhlásia za utopenú.

Smutným dôkazom majú byť aj slová jej 4-ročného chlapčeka, ktorého sa na mamu opýtali policajti. Synček mal odvetiť, že herečka skočila do vody, ale už sa nevrátila naspäť. Na mieste zasahovali hasiči aj vrtuľníky, ktoré však telo Rivery neobjavili. Otrasnou správou sú znepokojení aj jej kolegovia: „Musíme sa modliť ako najviac dokážeme, aby sa nám Naya vrátila… Potrebujeme tvoju lásku a svetlo,“ odkázala jej herečka z Glee Heather Morris. Vyšetrovatelia už kontaktovali príbuzných umelkyne a malého Joseyho im podľa všetkého zveria do starostlivosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fotka so synčekom, ktorú herečka zverejnila pred 1 dňom

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/CBS Los Angeles, Instagram/nayarivera