Teraz je už jasné, že Martin Jakubec sa nezastaví pred ničím. Pred pár hodinami vydal na kanáli YouTube nový song s názvom DA-DA- JASMINKA, ktorý venoval práve manželom Vrbovským. Aby toho nebolo málo, spomína v ňom aj Darinku, ktorú chce dostať späť do formy. Toto musíte počuť a vidieť.

Hoci sa zdalo, že Martin Jakubec si už kopol do všetkých dostatočne silno, ukázalo sa, že mu ešte stále ostalo dosť síl. Spevák, ktorý sa netají opovrhovaním voči Jasmine a Rytmusovi, vydal pred pár hodinami nový song s názvom DA-DA- JASMINKA.

Svoj nový hudobný počin venoval práve čerstvým manželom Vrbovským a v texte sa spomína aj akási Darinka. V letnom klipe na pláži sa niekoľkokrát objaví i jeho bývalá Božanka, s ktorou sú zjavne stále výborní kamaráti. Kráľ jadranských šlágrov pripojil k novej skladbe aj odvážny odkaz: „Sleduj nový klip na skladbu venovanú Rytmusovi a Jasminke pri príležitosti ich sladkokyslej svadby. Najlepší recept ako schudnúť z bieleho obleku rovno do plaviek. Letná pecka, ktorá patrí aj tajnej láske Darinke z Piešťan. A všetkým Rytmusom a Jasmínam, Aladárom, Alagičom a iným formáciám,“ napísal pod video.

Do mladomanželskej dvojice si Jakubec rýpol aj vo svojom pravidelnom Módnom žurnále s Jakubcom, kde si zobral na mušku práve ich svadbu: „Ja mám pocit, že táto partia strašne kopíruje mňa, moju osobu. A hlavne pán ženích, si myslím, on nemá žiadny vkus. Pozrel si, ako sa obliekol Martin Jakubec a celé to skopíroval. Rytmus chcel byť king, ale, žiaľ,“ skritizoval dvojicu a podotkol, že Jasminine šaty sú s fejkovými briliantami.

Zdroj: YouTube/Martin Jakubec, pluska.sk │ Foto: YouTube/Martin Jakubec, Instagram/jasmina_alagic