Spoza veľkej mláky dorazili veľmi znepokojivé správy o slovenskej speváčke z niekdajšieho dua Mc Erik a Barbara. Krehká blondínka, ktorá na poslednom vystúpení pôsobila veľmi ustarostene, mala už dlhšie trpieť zdravotnými problémami. Aktuálne sa má údajne nachádzať na Jednotke intenzívnej starostlivosti. 

Barbara Haščáková (41) už dlhší čas znepokojuje svojich fanúšikov. Jedným z dôvodov sú aj údajné zdravotné problémy, s ktorými sa má speváčka potýkať. Oveľa závažnejším je ale fakt, že blondínka viackrát pridala na sociálne siete statusy o tom, ako ju týrajú, pričom bolestivé slová napokon zmazala.

Na jej adresu sa vyjadrila aj odborníčka, ktorá speváčke radila len jediné. Barbara však naďalej ostávala v USA a zverejňovala aj nové zábery. Ako prezradil pre Ereport umelec David Key, dokonca sa mala vrátiť na rodné Slovensko so spoločným koncertným turné. Aktuálne sa má ale údajne nachádzať vo vážnom stave na JIS oddelení po tom, čo dostala krvácanie do mozgu.

Z tejto informácie je v šoku aj samotný David: „Dúfam, že je v poriadku lebo poslednú informáciu mám, že je v kritickom stave v nemocnici a od hospitalizácie sa už neozvala. Verím, že je v poriadku, a že sa skoro uzdraví a dáme spoločne koncerty,“ uviedol smutne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Speváčka pôsobila na poslednom slovenskom vystúpení ustráchane
Barbara so svojím manželom

Zdroj: ereport.sk │ Foto: FB/Barbara Hascakova, Televízia Markíza