Divákmi obľúbená televízna šou The Voice Česko Slovensko odvysielala svoju 10. epizódu, pričom v treťom K.O. vyraďovaní sa predstavil tím Pepu Vojteka. Nestarnúci rocker bol ku svojim zverencom doslova nekompromisný a domov ich posielal ako na bežiacom páse.

Spevácka súťaž The Voice Česko Slovensko je plná talentovaných spevákov, pričom niektoré “hotové” hviezdy nemali to šťastie a zo šou jednoducho vypadli. Jednen z najzaujímavejších hlasov mal zaiste aj Čech Jan Nic (31), ktorý podcenil svoju prípravu na vystúpenie a napokon bolo hotovým fiaskom.

Aj keď bol pre mnohých divákov nevšedný spevák jedným z favoritov šou, Pepa sa s ním nemaznal a potom, čo nezaspieval ani polovicu vybranej skladby, ho kouč Vojtek poslal domov. Jan však svoj vyhadzov evidentne nezvláda a na sociálnej sieti nenecháva na porotcovi nitku suchú. Napriek tomu, že si súťažiaci vyberajú skladby sami, vypadnutý účastník šou uviedol, že bol do hitu “The House of the Rising Sun” od The Animal dotlačený, pričom on chcel údajne spievať v rodnej češtine.

“Som citlivý ako Kali, som pesničkár ako Jana, som showman ako Vojta a srdcom rocker ako Pepa. Hlasom a gitarou som zvolil Pepu – to najhoršie,” okomentoval svoj výber kouča muž, ktorý inak vystupuje ako Jan Neuvirth. Ako sa zdá, citlivý spevák, ktorý sa pred kamerami rozplakal, si zrejme svoju chybu zanedbania prípravy absolútne neuvedomuje a skôr než na seba hádže vinu predovšetkým na svojho kouča, s ktorým však súhlasili aj ostatní porotcovia. Jan však priamo pred kamerami a Pepom priznal, že doma neskúša kvôli práci či susedom, ktorých by spevom napriek postupu v šou rušil.

“Jednoducho, život sa so mnou nemazná. Nemám rodinu ani skutočných priateľov. Musím vyzerať drsne, aby som prežil, ale pritom ma rozplače všetko. Chýba mi objatie od detstva. Neubližujem a nechcem, aby mi niekto ubližoval,” pokračuje Jan v sebaľútosti na sociálnej sieti. Poslali by ste ho na Pepovom mieste ďalej alebo súhlasíte s jeho rozhodnutím?

https://anonymz.com/?https://www.youtube.com/watch?v=44nuD2-_QRk

Zdroj: Markiza, YouTube