Pred úradom Matoviča vykydali hnoj a… za všetkým je známy EXMINISTER!

Dátum:

Pred Úradom vlády bolo v noci z utorka na stredu poriadne rušno. Známy exminister, ktorý kedysi pôsobil aj v strane Smer, sa rozhodol pre mimoriadne netradičnú akciu, ktorú dokonca zdokumentoval aj na sociálnej sieti s príslušným vysvetlením.

Juraj Draxler v súčasnosti nepôsobí v politike, no je zjavné, že sa o ňu naďalej nadmieru zaujíma. Po kritike premiéra, ktorého odporúča na psychologické vyšetrenie, sa rozhodol prejsť k oveľa ráznejšiemu kroku. V noci zorganizoval akciu, počas ktorej sa okolo ministerstiev obohnali reťaze, pred Úradom vlády nechal vykydať vlečku hnoja a nad Dunajom vypustil veľkého klauna z balónov s pripevnenou hlavou Igora Matoviča.

So svojím počinom sa pochválil aj fanúšikom na sociálnej sieti: „Matovičovi sme na bránu vysypali vlečku hnoja. On ho na nás kydá každý deň, teraz sme mu to vrátili… Vždy budem tvrdiť, že politické spory treba riešiť najmä kultivovane, diskusiou. Ale sú okamihy, keď sa to nedá. Naňho fakty, pravda, diskusia neplatia,“ oháňa sa exminister s tým, že premiér robí Slovensku hanbu a vláda je chaotická.

Bývalý politik, ktorý kedysi pôsobil aj v Smere, pritom predpovedal, že Matovič odstúpi už v januári, pričom ho nahradí minister Naď, no na jeho slová neprišlo. Zdá sa, že s podobnými aktivitami nemieni prestať ani v budúcnosti, a hoci je vraj zástancom protestov s rozumom, v momentálnej situácií to inak nejde: „Ale inak, inak dnes už naozaj nemáme na výber. Premiérovi a vláde treba posielať jasné odkazy: aj vysypaním kopy hnoja pred Úrad vlády,“ obhajuje svoj netradičný krok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Juraj Draxler

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...