Koncom mája sa médiami začala šíriť šokujúca správa o úmrtí známej herečky Silvie Petöovej (†50). Až po jej smrti sa rodina a priatelia dozvedeli, že dlhé roky bojovala so zákernou rakovinou prsníka. Najväčšou oporou v ťažkých chváľach jej bol syn Filip, ktorého však verejnosť veľmi nepozná.

Silvia Petöová († 50) v posledných dvoch rokoch bojovala s diagnózou “rakovina prsníka“. Celý proces liečby držala v prísnej tajnosti, pričom aj parochne si kupovala kvôli anonymite až vo Viedni. Nikomu tak nedala šancu, aby nadobudol pocit, že niečo nie je v poriadku.

Silu bojujúcej herečke dodávala rodina, a predovšetkým jej 19-ročný syn Filip, ktorý bol po boku Silvie do poslednej chvíle. Mladý muž, ktorého otcom je hudobník Marián Varhaník, sa však s mamou v spoločnosti neukazoval. Aj on sa snažil si svoje súkromie pred médiami dobre strážiť.

Posledné fotografie, ktoré Silvia so synom zverejnila, boli z čias, kedy bol ešte blonďavým chlapčekom. Mal vtedy iba päť rokov, no v poslednom období poriadne vyrástol a stal sa z neho talentovaný mladý muž. Nedávno zmaturoval a zrejme sa pripravuje na štúdium vysokej školy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Filip V., Slovenské herečky-Slovak actresses, Silvia Petoova