Módna značka Primark, ktorá má po celom svete takmer 400 prevádzok, sa konečne dostala aj na Slovensko. Ešte pred otvorením predajne však spoločnosť zháňa prvých zamestnancov, ktorým ponúka štedrý plat s benefitmi.

V minulosti bolo niekoľko pokusov, aby sa módna značka Primark dostala na slovenský trh, no rokovania vždy zlyhali. V posledných mesiacoch došlo k zlomu a prvá predajňa bude otvorená 2. apríla budúceho roka v nákupnom centre Eurovea 2 v Bratislave. Aj napriek tomu, že podnik prezentujúci nízke ceny otvára až o pár mesiacov, spustil veľký nábor zamestnancov.

Na známom portáli Profesia je už dnes zverejnených niekoľko inzerátov. Pozícia HR špecialistu je v hrubom ohodnotená na 1 600 eur. Tímovej manažérke ponúka zahraničná firma plat 1 650 eur v hrubom, vedúci oddelenia si zase môže prilepšiť 1 700 eur mesačne. Najlepšia ponuka sa týka zástupkyne manažérky predajne, ktorá by dostávala výplatu 2 000 eur.

Primark taktiež ponúka zamestnancom aj benefity v podobe elektronickej stravovacej karty i zamestnaneckých zliav. V prípade potreby taktiež môžu využiť psychologické, právne a finančné poradenstvo. ,,Máme korene v Írsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 395 obchodov po celej Európe a Amerike. Ide nám predovšetkým o zábavu, módu a skvelú kariéru. Sme rýchli a po celý čas ponúkame úžasnú módu za úžasné ceny,“ uvádza spoločnosť na webe s pracovnými ponukami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: profesia.sk  |  Foto: FB/Primark