Tak predsa sa rozišli! Slávny pár, ktorý sa dal dokopy pred pár mesiacmi po predošlej kríze, svoj vzťah (opäť) definitívne ukončil. Za rozchodom majú stáť smutné dôvody.

Slávmu páru je, zdá sa, definitívny koniec. 29-ročný Grammy víťaz The Weeknd a 22-ročná topmodelka Bella Hadid išli od seba. Rozchod už potvrdili aj v minulosti, no po prvej kríze si k sebe opäť našli cestu a dali sa na radosť svojich fanúšikov znova dokopy.

Prešlo však len pár mesiacov a zahraničné médiá tvrdia, že romanca zaľúbencov sa skončila: “Sú niekde celkom inde. Fyzicky aj mentálne. Bella sa pripravuje na svoj módny týždeň a Abel pracuje na svojej hudbe a hereckom debute,” uviedol zdroj pre americký Eonline.

Za rozchodom má teda stáť smutný dôvod dlhodobého odlúčenia. Nabité kalendáre oboch hviezd totiž vyústili do toho, že sa nachádzali v meste každý v iný čas a spoločne trávili len vzácne chvíle. To zrejme vyvolalo aj zvýšené napätie medzi dvojicou. “V poslednej dobe sa veľa hádali,” dodal zdroj. Niektoré médiá ale tvrdia, že pár je stále spolu, pričom oficiálne vyjadrenie dvojice zatiaľ nepadlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eonline.com │ Foto: YouTube/Hollywood Life, Clevver News, Hollyscoop