Konečne sa na to odhodlala! Známa herečka, ktorú už roky manžel verejne podvádza s výrazne mladšou partnerkou, sa rozhodla pre radikálny krok. Chystá sa podať žiadosť o rozvod!

Zdá sa, že známa česká herečka, ktorú manžel roky verejne podvádza, sa konečne odhodlala na radikálny krok. Dáda Patrasová (63) roky trpela svojmu manželovi Felixovi Slováčkovi (76) neveru. Záletník má už dlhšiu dobu o 40 rokov mladšiu milenku Luciu Gelemovú, s ktorou trávi množstvo času.

Dáda zrejme po celý čas čakala, že sa manžel po „vybúrení“ vráti domov, no keďže čas beží, povedala si, že stačilo. „Chce ma odstaviť od majetku, ale to nedovolím. Teraz už žiadosť o rozvod skutočne podám,“ povedala na rovinu pre český portál Extra. A teraz je už zrejmé, čo presne pohľadnú tmavovlásku vytočilo až tak, že sa rozhodla pre definitívny koniec.

To, čo Felix okolo mňa robí, čo o mne hovorí, je šialené. Vrhá sa na mňa, pretože potrebuje moju polku majetku. Preto to všetko robí. Päť rokov žije verejne so zlatokopkou a obaja mi škodia. Rozvádzať sa ale nechce, takže mám stretnutie s právnikom a tentokrát naozaj podávam žiadosť o rozvod,“ zastrája sa herečka, ktorá nedávno šokovala škandálom spojeným s alkoholom za volantom. Manžel ju označil za závislú, a dokonca padli reči aj o Dádinom zbavení svojprávnosti. Ak sa k rozvodu odhodlá, zrejme čakajú obidvoch partnerov ťahanice po súdoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Facebook/Lucie Gelemová