Spomínate si na dievčenskú skupinu Sugababes, ktorá sa do širšieho povedomia dostala na začiatku milénia? Počas pôsobenia v hudobnej brandži sa v nej vystriedalo viacero speváčok, no jedna z členiek sa za posledné roky výrazne zmenila a možno by ste ju dnes už ani nespoznali.

Britské zoskupenie sa dalo dokopy v roku 1998 a medzi zakladajúce členky patrilo trio, do ktorého patrila Siobhan Donaghy, Keisha Buchanan a Mutya Buena. O dva roky neskôr vydali svoj prvý album, no neprešla dlhá doba a jednu z členiek nahradila Heidi Range, ktorá v skupine pôsobí až doteraz. Táto trojica si našla po celom svete mnoho fanúšikov a ich albumy i jednotlivé piesne zaznamenali mnoho úspechov. Počas pôsobenia v hudobnom priemysle však boli postupne všetky pôvodné speváčky nahradené inými umelkyňami.

Mutya, Heidi, Keisha

Mutya Buena, ktorá odišla zo skupiny v roku 2005, okúsila vody aj sólovej dráhy, no v roku 2012 pôvodné členky prišli s veľkým prekvapením. Verejnosti totižto oznámili, že sa vracajú na hudobnú scénu a pustili sa do nahrávania nového albumu s názvom Polydor. Keďže sa už nemohli prezentovať pod pôvodným názvom skupiny Sugababes, v ktorej kedysi pôsobili, tak založili novú s názvom Mutya Keisha Siobhan.

Od milénia sa za tie roky speváčky zmenili a azda najväčšou transformáciou prešla Mutya. Tú totižto mnohé plastické operácie, výrazné líčenie, piercingy a početné tetovania, ktoré má po celom tele, doslova zmenili na inú osobu. Veď posúďte samy!

Mutya Buena kedysi…

…a teraz

Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube