Prehnané nároky Dominiky Cibulkovej: Tomuto mužovi poriadne pije krv!

Dátum:

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková patrí k hlavným hviezdam tanečnej súťaže Let’s Dance. Aj napriek tomu, že nikdy nemala ambíciu tancovať a rozvíjať sa v tejto oblasti, ponuku od televízie Markíza napokon prijala. Nebolo to však také jednoduché, keďže známa blondínka mala aj niekoľko požiadaviek.

Dominika Cibulková pri zvažovaní ponuky účinkovať v Let’s Dance trvala na tom, že sa o ňu bude starať jej tím zložený zo stylistu, módneho návrhára či make-up artistky. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že bývalá tenistka má blízky vzťah k móde. Je tak celkom možné, že sa viac zamilovala do kostýmov, ktoré má na sebe počas vystúpenia, ako do samotného tanca.

32-ročná blondínka priznala, že tanečnými outfitmi sa inšpiruje z americkej verzie Let’s Dance, v dôsledku čoho robí vrásky na čele hlavne módnemu návrhárovi Ferovi Mikloškovi. Podľa jej slov mu určite odľahne, keď mamička takmer 2-ročného Jakubka zo šou vypadne. Všetky kostýmy totiž šijú Dominike na mieru, nakoľko nemá klasický konfekčný typ postavy. Rovnaký scenár sa opakuje aj v prípade vizáže na daný večer.

Každú nedeľu podporuje súťažiacu jej manžel Michal a mama, ktorí si nenechajú ujsť žiadny z tanečných výkonov. Analýzy o jej vystúpení však nevedú. ,,Iba si povieme, či mi to tentoraz vyšlo alebo nevyšlo. Urobíme rýchly sumár a ideme spať, pretože v pondelok doobeda sa už chcem venovať Jakubkovi,“ povedala pre týždenník PLUS 7 DNÍ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: IG/domicibulkova, FB/Televízia Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...