PREHOVORIL bývalý spoluväzeň Kočnera: Zaobchádzajú s ním ako vo vatičke!

Dátum:

Marian Kočner strávil istý čas v Justičnom paláci, aby bol nablízku vyšetrovateľom a súdu. V tom období sa vo väzení nachádzal aj istý Tomáš (36), ktorý sa rozhodol prehovoriť o praktikách, ktoré sa mali za múrmi odohrávať.

Obvinený Kočner sa predtým, ako bol prevezený do kolúznej väzby v Leopoldove, nachádzal nejaký čas aj v Justičnom paláci v Bratislave kvôli vyšetrovateľom a súdom. Práve tam sedel v tom čase aj istý Tomáš, ktorý teraz po odpykaní trestu prezradil, čo sa dialo za bránami väznice. Podľa jeho slov mal mať Kočner nevídané privilégia, o akých sa iným väzňom môže len snívať a uviedol, že sa mal mať vo väzení ako vo vatičke. V psychologickom posudku Kočnera však figuruje záznam o tom, že bol štyrikrát disciplinárne potrestaný.

Rád by som informoval verejnosť o tom, ako si žije pán Kočner na úkor daňových poplatníkov vo výkone trestu. Je nemysliteľné, aby taký človek mal také privilégiá,“ hovorí podľa Nového Času. „Párkrát som bol svedkom situácie, keď civilného kuchára otočil, že on tie talianske cestoviny nechce, ale chce čisté cestoviny s kečupom a zvlášť do misky nastrúhať syr. Na jedenie sa mu robilo len z čerstvej zeleniny, ktorá sa objednávala len jemu, a to isté bolo s ovocím,“ šokuje svojou spoveďou.

Údajne si mal aj vychutnávať raňajky v podobe omelety či croissantu s džemom, pričom ostatní omeletu nemali šancu dostať. Rovnako sa posťažoval, že si nemohol ísť zacvičiť, pretože vo vedľajšej miestnosti sedel práve Kočner na počítači. „Myslel som si, že keď už nikde inde, tak aspoň v base je spravodlivosť,“ rozhorčuje sa na záver. Riadteľka odboru podpory centrálneho riadenia a komunikácie ZVJS Katarína Nováková však všetkých uisťuje, že vo väzení sa pri všetkých osobách postupuje v súlade so zákonom, čo platí rovnako aj pri stravovaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/SME

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...