V uplynulých hodinách upriamilo celé Slovensko svoju pozornosť na dcéru Zuzany Čaputovej, ktorá sa počas víkendu predstavila ako modelka na exkluzívnej akcii Fashion Live 2021. Po vystúpení však muselo mladé dievča čeliť ostrej kritike, ktorú verejne odsúdila aj samotná prezidentka.

17-ročná Emma Čaputová sa vydala na dráhu modelky, pričom na Fashion Live 2021 v Bratislave predviedla kúsky viacerých známych návrhárov. Potom, ako boli v médiách zverejnené fotografie dcéry hlavy štátu z prehliadky, publikoval poslanec NR SR Tomáš Taraba status, ktorým poriadne nahneval prezidentku. „Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ napísal k fotografii Emmy, ktorá má počas predvádzania modelu umelecký make-up.

Ironické slová okamžite odsúdila verejnosť, polícia, ale aj samotná prezidentka, ktorá venovala Tarabovi ostré slová. „Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ napísala nečakane nie najvyššia politička Slovenska, ale milujúca matka.

Taraba sa síce k predmetnému dodatočne vrátil a ako neskôr tvrdil, slovami chcel na adresu Emmy Čaputovej vyjadriť pozitívnu pochvalu. K celej situácii sa napokon čelom postavila aj samotná dcéra prezidentky, ktorá na sociálnej sieti zverejnila zopár pokorných slov. „I keď to zosmiešnenie mierilo na mňa, chápem, že to mnohých z vás pohoršilo, lebo to má väčší dosah. Týka sa to všetkých, ktorí si už útoky a šikanu na internete zažili,“ napísala krehká blondínka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/emma_caputova, FB/Tomáš Taraba