Hviezda reality show Martina Chovancová zomrela vo veku 34 rokov. Zanechala po sebe tri deti. Najstaršia dcéra Barbora (16) sa rozhodla prehovoriť. 

Martinka z Turca sa preslávila najmä účinkovaním v relácii Farmár hľadá ženu. Vo štvrtok sa dostala na povrch informácia, že Martinka je mŕtva, informoval o tom jej kamarát Edo, ktorý ju bol aj navštíviť v ilavskej nemocnici, kde napokon vraj aj zomrela. Príčinou boli problémy s pečeňou. Tri deti Kleopatry z Turca žijú v detskom domove, po tom ako jej ich sociálka odobrala.

Barborka žije v detskom domove

Najstaršia Barbora tvrdí, že sa dalo čakať, že jej mama takto dopadne. V nemocnici im povedali, že váži iba tridsať kíl, sedí a nekomunikuje, informuje pluska.sk. Barbora priznala, že so svojou mamou nemala žiadny vzťah. Chýbať jej vraj ale aj tak bude, keďže to bola jej mama.

S mamou sa nevidela už dva roky

Smutne dodáva, že naposledy svoju mamu videli asi pred dvoma rokmi a posledné dni k nim nebola najmilšia. „Boli to samé nadávky. Volala nám len napitá, niekedy som ani nerozumela, čo hovorí,” prehovorila pre Plusku. Dodala, že oni ju ani nevyhľadávali a volali jej iba na narodeniny.

“Nemyslím si, že som dokonalá. Ale videla som toľko nechutnosti, že som hrdá na to aká som,” napísala na sociálnu sieť dcéra Martinky. Možno pri tom narážala aj na svoje zážitky z detstva. Okrem najstaršej Barborky zanechala po sebe Martinka z Turca ešte dvoch synov. Vladko (13) a Kamilko (8) žijú tiež v detskom domove v Ružomberku.

Martinka z Turca po sebe zanechala tri deti

Smrť hviezdy reality show prekvapila televíznych divákov, niektorí to však čakali. “Pokiaľ bola ťažká alkoholička, tak to inak skončiť nemohlo. Škoda, že v sebe nenašla silu bojovať,” tvrdí Katerina. “Tak zasa ďalší dôvod, prečo sa tešiť tam hore. Určite tam rozbieha svoju šou. RIP Martinka,” hovorí Veronika.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook