Smrť Moniky Potokárovej († 27) otriasa Slovenskom už niekoľko dní. Všetci blízki aj fanúšikovia sa snažia pochopiť, čo sa odohrávalo v hlave mladej a úspešnej herečky. Teraz sa rozhodla prehovoriť jej staršia sestra Erika (39).

Monika Potokárová odišla vo veku 27 rokov predčasne na druhý svet. Jej nehybné telo našiel v bratislavskom byte jej manžel Robert Roth, pričom sa objavili aj informácie o tom, akým spôsobom si mala siahnuť na život.

Známi aj fanúšikovia sa však neprestávajú pýtať, čo dohnalo mladú herečku až k tragickému činu, pričom kritičky uvažujú aj o prílišnom psychickom vyťažení. Pre Nový Čas teraz prehovorila jej staršia sestra Erika, ktorá si nečakaný odchod Moniky nedokáže vysvetliť: „Monika sa ešte v sobotu rozprávala s mamou, aby jej objednala žehličku. Hovorila s rodičmi aj deň pred tragédiou. Možno je za tým niečo iné, ale nevieme čo,“ uvažuje so smútkom v hlase.

S manželom Moniky, Robertom Rothom (47) sa pritom stretla len dvakrát, no podľa ich rodiny bolo medzi nimi všetko v poriadku a nevedeli o žiadnych problémoch. Isté pochybnosti ale vháňajú do smutného incidentu slová o tom, kde mala byť herečka deň pred úmrtím: „Večer pred nešťastím sa chystala na nejakú párty, kto vie, čo sa mohlo stať…“ Po nešťastí odkazuje Monike do neba s plačom len jediné: „Keby som sa teraz mohla s ňou rozprávať, povedala by som jej, že všetko v živote sa dá vyriešiť..,“ dodáva. Prípad jej smrti naďalej vyšetruje polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Slovenské národné divadlo, Instagram/cinohrasnd