Len pred niekoľkými hodinami prišla zo sveta šoubiznisu smutná správa o úmrtí 49-ročného herca, ktorý si mal siahnuť na život. Fanúšikov najnovšie zasiahla smrť krásnej herečky, ktorá zahviezdila vo viacerých obľúbených seriáloch. Prehrala svoj dvojročný boj s rakovinou.

V stredu prehrala svoj boj s chorobou Nicki Aycox. Známa herečka mala len 47 rokov, pričom začiatkom roka 2021 jej bola diagnostikovaná leukémia. Nicki na sociálnej sieti zverejnila fotografiu z nemocnice a fanúšikom sľúbila, že bude bojovať pomocou chemoterapie. „Vrátim sa lepšia, silnejšia a múdrejšia,“ uviedla v tom čase.

V marci tohto roka bolo zjavné, že ochorenie stále neporazila, no snažila sa zachovať si na tvári úsmev. Smutnú správu potvrdila na sociálnej sieti jej švagriná Susan: „Moja krásna, inteligentná, divoká, neuveriteľne talentovaná a milujúca švagriná Nicki Aycox Raab včera zomrela s mojím bratom Mattom Raabom po svojom boku… Rozhodne bola bojovníčka a všetci, ktorí ju poznali, ju milovali,“ napísala.

Nicki, ktorá sa venovala taktiež spevu, sa počas kariéry preslávila postavou Meg Masters v seriáli Supernatural, kde stvárnila démonku. Následne však účinkovala aj v ďalších projektoch, ako Odložený prípad, Myšlienky zločinca, Ally McBealová, The Twilight Zone či Akty X, alebo vo filmoch Jeepers Creepers 2 a Neznámy zvodca. Poslednýkrát si zahrala v roku 2014 v snímke Smrť na internáte.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Susan Raab Ceklosky │ Foto: YT/E! News, Twitter