Na pohrebe Karla Gotta († 80) povedali svoj prejav viaceré známe osobnosti. Spomedzi nich patril ten od Jiřiny Bohdalovej k najemotívnejším. Slová herečky však dorazili Gottovu najstaršiu dcéru Dominiku, pre ktorú boli sklamaním.

Pohreb Karla Gotta zasiahol celé Česko aj Slovensko. S maestrom sa na jeho poslednej ceste prišli rozlúčiť tisícky fanúšikov, známe osobnosti, politici, no najmä najbližšia rodina, ktorá strávila so spevákom posledné chvíle života. Počas rozlúčky zaspievala nádherné piesne slávica Lucie Bílá, ktorej hlas sa rozliehal Katedrálou svätého Víta na Pražskom hrade.

Viaceré osobnosti prečítali dojímavé prejavy, ktoré si pripravili pre Karla i smútiacu rodinu. Medzi tie najemotívnejšie patril bezpochyby ten od českej herečky Jiřiny Bohdalovej, pri ktorej neudržala slzy ani zarmútená Ivana. Gottova blízka priateľka však ihneď na začiatku venovala svoje krásne slová spevákovej manželke a najmä malým dcérkam Charlotte a Nelle.

Vo svojej reči tak nespomenula dcéry Luciu ani Dominiku, a práve pre najstaršiu, ktorá priletela na otcov pohreb z Fínska, boli Bohdalovej slová sklamaním. „Veľkým sklamaním bol prejav Jiřiny Bohdalovej, ktorá hovorila o dvoch dcérach, ale ja a Lucie sme tiež jeho deti. Úplne na nás zabudla. Premýšľala som potom, že nie sme brané ako rodina. S Luckou sme to síce neriešili, ale mám pocit, že ju to tiež zasiahlo. Bolo mi to vážne ľúto a bolelo ma to,“ prezradila Dominika pre český Blesk. Rovnako priznala, že najťažším momentom bol pre ňu pochod za otcovou rakvou, pri ktorom ju musela podopierať sestra Lucia, bez ktorej by to nezvládla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: streamable, ČT1