Premiér už koncom júla avizoval, že sa v najbližších týždňoch plánuje stretnúť s občanmi v regiónoch Trenčianskeho kraja. Nie všade ho však privítali s otvorenou náručou a širokými úsmevmi. Propagácia jeho vlády tak zrejme nejde tak, ako si predstavoval.

Eduard Heger sa počas uplynulého víkendu objavil v obci Kalište v Banskobystrickom okrese, kde sa uskutočnilo podujatie s názvom “Stretnutie generácií“. Premiér sa chcel prihovoriť občanom obce, ktorú počas druhej svetovej vojny vypálili nacisti. „Prichádzame na toto miesto, aby sme si uctili pamiatku hrdinov tejto obce, ktorí riskovali svoje životy a nakoniec nimi za svoju odvahu zaplatili. Boli zavraždení a ich domy boli vypálené,“ povedal politik.

Člen strany OĽaNO však nemohol dokončiť svoj príhovor, keďže mu nahnevaní Slováci skákali do reči a kričali na neho. Výkriky ako fašista či zapredanec sa niesli celým námestím. Predseda vlády sa ich snažil upokojiť, no neúspešne. Napokon ukončil svoje vyhlásenie a občanov sa snažil ignorovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/OĽaNO  |  Foto: FB/OĽaNO, Neverím falošným politikom  |  Video: FB/Neverím falošným politikom