Reality šou Farma 11 sa čoraz rýchlejšie približuje do svojho veľkolepého finále, pričom na statku ostalo posledných 8 súťažiacich. Aj keď sa po odchode niektorých výrazných tvárí začali diváci pred televíznymi obrazovkami akosi nudiť, v súkromí sa východniari vs. západniari opätovne stretávajú a nešetria úsmevmi.

Po dvanástich týždňoch vysielania reality šou je už zrejmé, že Farma 11 sa blíži do svojho finále a nebyť výbušnej povahy Radovana Dulina, na obrazovkách sa už niet na čo pozerať. Zvlášť, keď zo statku v uplynulom dueli vyradil svojho aktuálne najväčšieho rivala Rastislava Mojseja. Ako je však už známe, účinkovanie všetkých farmárov na statku bolo ukončené pred niekoľkými dňami a finalisti si tak momentálne užívajú pohodlie domova.

Je tomu len zopár dní, čo Nika Tóthová na sociálnej sieti ukázala svojho kocúra Felixa, ktorý tvoril dlhé týždne súčasť zvieracieho osadenstva reality šou. Aj keď sa k svojmu novému domácemu miláčikovi nemôže zatiaľ vyjadriť, ďalším, kto porušil bobríka mlčanlivosti, je čerstvo nový používateľ Instagramu Rasťo. Ten sa rozhodol odpovedať na otázky fanúšikov, pričom zverejnil snímky s Vladom, Martinou i Nikou, ktorú z dlhodobého hľadiska považuje za najsprávnejšiu babu na farme.

Šokujúce priznanie Rasťa: Fyzický konflikt s Matejom bol jeho výmysel!

Ako sa však zdá, rodák z Hrašovníka zverejnil aj to, čo nemal a na jedno z povzbudení zdieľal fotografiu so stále bojujúcim Košičanom Gabom. Ako neskôr uviedol na upozornenie ďalšieho z fanúšikov, fotka mala údajne vzniknúť ešte pred nástupom na markizácky statok, avšak pri prvom stretnutí všetci farmári svorne tvrdili, že sa nepoznajú. Teraz už len ostáva hádať, či sa Gabo stane ďalším odpadlíkom alebo to dotiahol až do finále. Nuž, tak toto úplne nevyšlo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rastomojsej