Prvá séria reality šou Love Island si získala mimoriadnu pozornosť divákov, ktorí sledovali hŕstku mladých a krásnych ľudí, ako sa snažia nájsť si lásku v luxusnej vile. Na Kanárskych ostrovoch sa medzi inými mienila zamilovať aj mladá východniarka Aicha, pre ktorú bola charakteristická nielen čokoládová pokožka, ale aj dlhé vlasy.

20-ročná kráska z Vranova nad Topľou pôsobí exotickým vzhľadom, pričom pred televíznymi kamerami zamotala hlavu nejednému mužovi. Aicha bola vo vile verná predovšetkým Čechovi Jánovi, s ktorým však po skončení reality šou už pár netvorí. Pre brunetku boli dlhé týždne charakteristické umelé svetlé vrkôčiky, tie ale tesne po odchode z vily zhodila a fanúšikov prekvapila nádhernou čiernou hrivou.

Hviezda Love Islandu neraz priznala, že ju monotónnosť nebaví, a preto nepochybuje, že sa opäť vráti k divokejšiemu stylingu. A to zobrala doslova! Aicha totiž na sociálnej sieti TikTok zverejnila šokujúce video, kde zobrala nožnice a bujarú hrivu si jednoducho sama ostrihala! Následna si však opäť nechala zapliesť copíky, ktoré má aktuálne v platinovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj | Foto: IG/viktorianiang, love_island_czsk