Množstvo Čechov a Slovákov si v priebehu posledných týždňov zamilovalo novú reality šou Love Island, kde sú hlavnými hrdinami mladí príťažliví súťažiaci, ktorí hľadajú lásku. Jednou z nich aj krásna Gabriela, ktorá sa živí ako modelka, no na konte má aj hudobný hit!

Vo vile na Kanárskych ostrovoch bojujú nielen o lásku, ale aj priazeň divákov či finančnú výhru mladí Česi a Slováci, pričom nejeden zo súťažiacich už má skúsenosti so šoubiznisom. Z tých, ktorí prichádzali pred televízne kamery už so značnou fanúšikovskou základňou je Gabriela Gašpárová, pričom len na Instagrame ju sleduje neuveriteľných 313-tisíc ľudí.

Modelka však okrem dokonalých kriviek ukrýva aj hudobný talent, ktorý ukázala po boku talentovanej Karolíny Lískovcovej. Dievčatá spoločne naspievali skladbu Díky pre rodinu, avšak napokon ju zverejnila aj pre širokú verejnosť. ,,Rozhodne sa nepovažujem za speváčku, ale chodila som na spev k Lindě Finkové, ktorej veľmi ďakujem. Všetci ľudia, ktorí mi pomáhali, boli úplne super, a hlavne malá Karolínka Lískovcová. Bez nej by som to nedokázala, raz z nej bude slávna speváčka,“ prezradila pre super.cz Gabriela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, super.cz | Foto: IG/gabrielagasparova