Martina Schindlerová, jedna z najpôvabnejších slovenských speváčok, spojila tesne pred sviatkami svoj hlas s českým hitmakerom Michalom Davidom, z čoho vznikol jedinečný vianočný singel Blízko hvězd. “Ja mám jednoducho obrovské šťastie,“ hovorí Martina, ktorá sa zo spolupráce s Michalom Davidom nesmierne teší.

V záplave každoročných vianočných hitov je pomerne ťažké priniesť niečo nové. Martine Schindlerovej a Michalovi Davidovi sa to však podarilo. “Spolupráca sa niesla v znamení pohodičky, ktorá okolo Michala panuje, a takto hodnotím či už nahrávanie skladby v jeho nahrávacom štúdiu, alebo nakrúcanie videoklipu, a to aj napriek tomu, že duet aj kvôli vysokému dátumu vznikol z môjho pohľadu bleskovo,“ uviedla bývalá hviezda šou Slovensko hľadá Superstar.

Skladba Blízko hvězd pôvodne vznikla ako sólová pesnička, ktorú pre Martinu legendárny spevák a skladateľ napísal, no napokon sa dohodli, že z nej spraví duet a nahrajú ju spoločne. “Martina má v sebe obrovské množstvo talentu a krásy. Plus je právnička, čo je vražedná kombinácia,” smeje sa Michal David, ktorý zložil hudbu, ale skladbu aj aranžoval. Text napísala Jana Hádlová – sestra Dary Rolins, s ktorou Michal rád spolupracuje, pretože ako textárka verne kopíruje melodické linky a jej texty sú jednoduché na zapamätanie a pritom majú hlbšie posolstvo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YT, IG/schindlerovamartina | Video: YT