Aneta Parišková začiatkom mája oznámila fanúšikom a divákom smutnú správu. Od lekárov sa totiž dozvedela, že trpí rakovinou a okamžite podstúpila náročnú liečbu. Pred pár hodinami sa ale konečne opäť objavila na televíznych obrazovkách a s kolegom odmoderovala správy na JOJke.

Sympatická moderátorka už približne dva mesiace bojuje s vážnou rakovinovou diagnózou. Non-Hodgkinov lymfóm dostal Anetu Pariškovú do nemocnice, kde začala cyklus chemoterapií. Po prvých dobrých výsledkoch, ktoré si 47-ročná hviezda televízie vypočula od lekárov, sa mohla konečne na chvíľu vrátiť domom medzi svojich milovaných.

Moderátorku zobral jej manžel spolu s deťmi na krásny výlet, ktorý si užili ako rodina a Aneta môže zotrvať v domácom prostredí celé dva týždne. Manžel Miro, ktorý je moderátorke obrovskou oporou, prezradil pre TopStar, že momentálne je on ten, kto sa stará o chod domácnosti, no po boku má aj pomocníkov, ktorí vysypú smeti či umyjú riad. Dodal tiež, že Aneta musí doma veľa odpočívať, keďže má menej síl a energie. Dokonca vo štvrtok podstúpila aj “psychoterapiu”, ktorou jej bolo prvé moderovanie správ v televízií JOJ.

Po 11 týždňoch opäť v práci. Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo. Túto psychoterapiu si môžem dopriať len pár dní v mesiaci, keďže som závislá od počtu bielych krviniek a pokynov Doc. MUDr. Drgoňu, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní. Ďakujem,” dodala Parišková, ktorá sa tak sporadicky objaví na televíznych obrazovkách. Po boku Jána Mečiara jej to mimoriadne pristalo, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TopStar, Instagram/aneta_pariskova_official │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official, Televízia JOJ