V  obľúbenej relácií o varení na RTVS došlo po dlhých rokoch k absolútne nečakanej zmene. Známa herečka a moderátorka sa rozhodla skončiť s nakrúcaním a už o niekoľko dní ju pred kamerami vystrieda nečakané meno z nášho šoubiznisu.

Kamila Magálová (70), ktorá sa stala absolútnou Slovenkou roka 2020, je populárna divadelná aj filmová herečka, ktorá si však priaznivcov získala i vďaka svojej relácií Tajomstvo mojej kuchyne na RTVS. Divákom sa so šarmom prihovárala 11 rokov po boku šéfkuchára Pavla Pospíšila, no teraz prišla pre fanúšikov relácie o varení smutná správa.

Herečka v relácií po 438 nakrúcaniach definitívne končí, pričom ťažké rozhodnutie prišlo z jej vlastnej iniciatívy. „Predovšetkým preto, že Pavel pre svoj zdravotný stav už rok nemohol točiť a následne, keď prišla pandémia, nemohol lietať, keďže žije v Nemecku. Boli sme ako dvojičky, ktoré si rozumeli ľudsky, kamarátsky a hlavne nás spájal spoločný humor. A toto všetko mi začalo chýbať, hlavne jeho osobnosť,“ vysvetľuje Kamila pre Plusku.

Od 7. februára tak pred obrazovkami privíta divákov nová dvojica, ktorá bude zrejme pre mnohých nečakaná. Vareniu sa totiž bude venovať spevák Robo Papp a uznávaný šéfkuchár Gabo Kocák. Robo pritom priznal, že vždy sníval práve o tom, že raz bude mať vlastnú reláciu o varení a týmto sa mu jeho želanie konečne splnilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Inkognito, RTVS/Tajomstvo mojej kuchyne