Známa herečka prekvapila verejnosť aj fanúšikov. Rovnako, ako sa jej darilo tajiť tehotenstvo, sa jej podarilo v tichosti aj porodiť svoje druhé bábätko. Kráska sa tak stala už po druhýkrát mamičkou, pričom si takto vychutnávala prechádzku s kočíkom.

Hollywoodska herečka Keira Knightley (34) sa stala po druhýkrát mamičkou! Svoje tehotenstvo pred verejnosťou a fanúšikmi tajila dlhé obdobie, pričom rovnako v tichosti priviedla na svet bábätko svojmu manželovi Jamesovi Rightonovi (36). Dvojica, ktorá sa mimo zrakov fotografov zosobášila v roku 2013, už spoločne vychováva dcérku Edie. Tú Keira porodila v roku 2015.

To, že tehotná Keira je čerstvou mamičkou, potvrdili paparazzi, ktorým sa podarilo odfotiť rodičov pri prechádzke s kočíkom v uliciach Londýna. Rodinka pôsobila spokojne a herečke sa na tvári zračil šťastný úsmev.

Keira ale po prvom dieťatku priznala, že rodičovstvo je oveľa ťažšie, ako sa mnohí domnievajú: “Myslím, že ženy nie sú dostatočne oceňované za fyzický aj emocionálny maratón, ktorým prechádzajú ako matky. Pochádzam z miesta veľkých privilégií. Mám neskutočnú podporu okolia, mala som šťastie aj na kariéru, môžem dieťaťu zabezpečiť dobrú starostlivosť, ale aj tak to považujem za neskutočne zložité,” zverila sa magazínu Balance v januári. K bábätku rodičom srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter,