Farmári si musia byť vedomí, že po príchode na statok sa môže rozoberať ich súkromný i pracovný život vrátane intímnych záležitostí. S odhalením “inej” orientácie tak musel počítať aj jeden z mužov, ktorý sa k homose*ualite otvorene priznal priamo pred kamerami.

Diváci si mohli v jednej z epizód reality šou vypočuť bizarný rozhovor dvoch farmárov. Monika totiž s Adamom rozoberala jej prsia, pričom došlo aj na zaujímavé narážky. ,,By som ťa nimi vyplieskala, by si sa hneď preorientoval,“ povedala 26-ročnému mladíkovi, ktorý sa živí ako manažér v supermarkete.

K tejto téme sa rodák z Bratislavy vyjadril aj pred kamerami, kde vyšiel s pravdou von. ,,Akože ja Monike nezvyknem pochváliť prsia a ani žiadnej žene, pretože ja nie som na ženy. Ale brali sme to s humorom, že Monika ich nemá plastové ani dorobené, tak som ju v rámci toho podpichol,“ vysvetlil srdcom mešťan.

Jeho slová potvrdzuje aj vizitka, kde sa otvorene priznal k inej orientácií. ,,Nie je to ľahké priznať sa okoliu. Rodine som to povedal, keď som mal 24,“ uvádza sa na oficiálnej stránke markiza.sk. Farmár sa však obáva, že kvôli tomu môže byť zo strany iných účinkujúcich predmetom posmechu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, FB/Farma