Slovenský šoubiznis a najmä mladú internetovú scénu zasiahol v plnej sile baby boom. Pred pár dňami sa narodil synček moderátorovi a komikovi Samovi Procházkovi, pričom už čoskoro ho bude nasledovať i jeho kolega z rádia Europa 2 Vlado Varecha a aj ďalší známy vtipálek a influencer.  

Samuel Miškov, ktorého fanúšikovia poznajú pod menom Samo Zvaný, bude otcom! 26-ročný moderátor, influencer a komik sa na sociálnych sieťach pýši krásnymi číslami – kým na Instagrame ho sleduje bez mála 200-tisíc ľudí, na Tik Toku je to už viac ako 360-tisíc. A práve na týchto platformách sa mladík, ktorého ste vo februári mohli vidieť súťažiť v relácii Bez servítky, pochválil krásnou novinou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Očakávanie bábätka oznámil Samo naozaj originálnym videom. V ňom so svojou priateľkou Dianou prezradili rôzne zaujímavosti o sebe, pričom na záver prišlo vyvrcholenie v podobe informácie, že sa stanú rodičmi.

,,Na prebdené noci, strach, obavy, stres a zodpovednosť sa dá pripraviť len sčasti. Ale určite nie je ten malý človiečik pripravený na tú lásku, ktorá už teraz praská vo švíkoch. Zahrnieme ťa ňou a budeš tá najmilovanejšia coura na svete! Tešíme sa na teba,” napísal k ďalšiemu príspevku budúci otecko. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/samo_zvany