Ako sa zdá, v markizáckom seriáli Pán profesor sa nemihli len osvedčené hviezdy domáceho šoubiznisu ako Tomáš Maštalír, Gabika Marcinková a Roman Luknár, ale aj množstvo nových talentov. Medzi tie najvýraznejšie zaiste patrí Matúš Kolárovský, ktorých v týchto dňoch vydáva svoj debutový singel Made of Gold.

Po pokusoch zobudiť v sebe hudobného ducha v zoskupení YINYOUNG spolu s Dominkom Sabotom, (skladba Cappucino) sa Matúš Kolárovský, známy z televízných obrazoviek a  odelingových mól, rozhodol rozbehnúť sólovú hudobnú kariéru.

Umelecké meno YAEL zohralo dôležitú úlohu pri hľadaní smerovania v živote aj umeleckej tvorbe interpreta. Je izraelského pôvodu a v hebrejskom preklade znamená Matúš, teda Boží dar. Inšpirácia ku skladbe MADE OF GOLD prišla v období karantény v Južnej Kórei a odzrkadľuje vnútorný boj so samým sebou a okolitým svetom. Je to úprimná výpoveď umelca, v ktorej sa snaží zhrnúť svoju životnú cestu za uplynulé obdobie, ktorá mu v živote priniesla mnoho zmien, najmä však pozitívnych.

Videoklip ku skladbe MADE OF GOLD vznikol v dielni Illuminate Production pod vedením režiséra Martina Mika, ktorý má na svojom konte viac ako 100 nakrútených videoklipov na slovenskej hudobnej scéne. Videoklip verným spôsobom približuje divákovi atmosféru YAELových skúseností a kus cesty, ku ktorej ho nasmerovalo správne rozhodnutie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YT