Šoubiz Prekvapenie roka? Jasmina prestupuje do JOJ-ky, bude moderátorkou ČSMT!

Prekvapenie roka? Jasmina prestupuje do JOJ-ky, bude moderátorkou ČSMT!

Šou Česko Slovensko má talent čaká poriadna zmena! Kým porota zostáva už roky takmer nezmenená a na poste moderátora sa dlhšie obdobie drží David Gránský, po jeho boku sa v najnovšom ročníku objaví nová partnerka. A ňou nebude nik iný ako manželka rapera Rytmusa, Jasmina Vrbovská Alagič!

Talentová šou sa na našom území teší veľkej obľube, pričom už na jeseň odštartuje TV JOJ jej deviatu sériu. Kým momentálne prebiehajú castingy, na ktorých budú súťažiacich opäť hodnotiť známe mená Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař a Jaro Slávik. Zmena však nastane na poste moderátorskej dvojice, nakoľko k Davidovi Gránskému by sa mala podľa informácii televízie pripojiť Jasmina Vrbovská Alagič.

Temperamentná brunetka, ktorá v minulosti pôsobila predovšetkým na obrazovkách Markízy, kde sa ukázala nielen v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, ale aj Tvoja tvár znie povedome, sa na pôsobenie v talentovej relácii teší. Ako totiž prezradila pre televíziu, vždy patrila k pravidelným divákom a s údivom sledovala talenty, ktoré sa postavili pred porotu.

„No a teraz, keď som dostala príležitosť môcť ako moderátorka stáť pri nich na začiatku ich cesty k vysnívanej kariére, sa vlastne naplnil aj môj vlastný sen,“ prezradila Jasmina. Údajnú informáciu však zverejnila televízia na 1. apríla, a tak si na zaručené potvrdenie predmetného budeme musieť ešte zrejme zopár hodín počkať. Myslíte, že išlo o vtip?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ Foto: IG/tvjoj