Do života jedného z najznámejších slovenských umelcov prišla opäť nádherná udalosť. Pár mesiacov po tom, ako sa stal obľúbený herec dedkom, sa bábätko narodilo aj jemu.

Maroš Kramár je štvornásobným otcom! O veľkej novine informuje na svojich stránkach Nový Čas, ktorému sa podarilo zistiť, že predstaviteľovi Dušana Vernera v seriáli Mama na prenájom sa 11. apríla narodilo dieťatko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

„Je to zázrak prírody. Opäť sa stal. V mojom živote už štvrtý raz. Je to krásna vec. Je to súkromná vec. Veľmi sa tešíme. Aj moje deti sa tešia. Moja dcéra dostala meno Rija. Znamená to nádej. Pretože nádej umiera posledná,“ uviedol 65-ročný otecko. Ten sa stal koncom minulého roka po prvýkrát dedkom, keď sa jeho prostrednému synovi Timurovi narodila taktiež dcérka Neolani.

„Nechcel som si na tomto stavať popularitu… Ale keď už ma niekto takto praskol… Sme šťastní,“ doplnil Maroš Kramár, ktorý tvorí pár s o o 26 rokov mladšou Inou Oravcovou, manažérkou jeho súkromného Divadla vo veži. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)


Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/mamanaprenajom.markiza