Tomu hovoríme prekvapenie! Obľúbený slovenský herec sa stane otcom aj po štvrtýkrát. Krásnu novinku, že k jeho dievčatám pribudne ďalší súrodenec, prezradili pyšní rodičia len pred pár dňami, pričom neskrývajú nadšenie.

Inak ako obrovské prekvapenie sa nedá nazvať nádherná novinka, ktorou sa pochválil známy a obľúbený slovenský herec. Roman Pomajbo (50), ktorý spoločne s manželkou Petrou vychováva tri dcérky Vivien (11), Neomi (9) a Timeu (5), sa stane otcom aj po štvrtýkrát.

Tehotenstvo pritom pred verejnosťou až donedávna tajili, no pred pár dňami sa zverili časopisu Slovenka, pre ktorý prezradili detaily o bábätku. Odhalili tak aj to, že sa obávali reakcií okolia, a práve preto si nechávali správy pre seba až do poslednej chvíle. Sú však nesmierne šťastní, keďže si ďalšie bábätko prijali: “Áno, štvrtý bude syn,” uviedol Roman pre Topstar.

Dvojica, ktorá aj po rokoch srší zamilovanosťou, počala ďalšieho potomka na odľahlej chate v slovenských horách, kde si užili doslova magickú romantiku vo dvojici. Hoci je výchova a starostlivosť o štyri deti finančne náročná, Petra verí, že Roman situáciu zvládne. Herec má však v celej veci jasno a už v minulosti vyhlásil so smiechom, že všetko zvládnu, aj keby mali byť o chlebe a vode. Rodinke srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra už tehotenstvo neskrýva

Zdroj: Topstar, Slovenka │ Foto: Instagram/roman_pomajbo, Facebook/Roman Pomajbo, Pexels, Slovenka