Uplynulá nedeľa patrila všetkým mamám, ktoré od svojich ratolestí dostali milú pozornosť či hrejivé vyznanie lásky. Výnimkou nebola ani pani Oľga Mlynárová z Krupiny, ktorá vychovala štyroch synov, pričom závidieť by jej ich mohla nejedna žena.

Aj keď by sme mali úctu k svojim rodičom prejavovať každý jeden deň v roku, Deň matiek je predsa len výnimočným sviatkom hodným pozornosti. Práve to vedia aj potomkovia pani Oľgy z Krupiny, ktorá s láskou vychovala štyroch dnes už dospelých synov. Hrdá matka by ich zaiste mala s radosťou na blízku neustále, avšak bratom Andrejovi, Tomášovi, Michalovi a Lukášovi učarovala armáda a sa stali profesionálnymi vojakmi, čo každého z nich odvialo do iného kúta.

Štyria sympatickí muži sa však rozhodli, že na Deň matiek prekvapia najmilovanejšiu ženu svojho života a spoločne sa stretli na zvolenskom námestí. Okrem nežných bozkov a kvetov, ktoré jej darovali, sa pani Oľga tešila predovšetkým z prítomnosti všetkých synov, nakoľko ako celá rodina sa kvôli práci stretávajú len zriedkavo. Na veľkolepom prekvapení sa však ukázal i Peter Gajdoš, minister obrany Slovenskej republiky, ktorý hrdej matke vyjadril obdiv a poďakovanie, že vychovala štyroch mužov, pričom sú súčasťou Ozbrojených síl SR.

Ak sa vám video pani Oľgy so synmi nezobrazuje, pozrieť si ho môžete aj >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook/Katarína Kováčiková TV JOJ