Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome si v každom kole pripraví pre divákov prekvapenie v podobe tajne pripraveného vystúpenia známych tvári, ktoré nie sú súčasťou programu. Tentokrát sa v hlavnej úlohe predstavia Adela a Viktor Vinczeovci!

Šou Tvoja tvár znie povedome si každú nedeľu pripraví okrem klasických vystúpení účinkujúcich aj jednu lahôdku v podobe tajného hosťa. Kým v minulosti príjemne prekvapili divákov samotní porotcovia, dievčatá so songom Lady Marmelade či urastení herci zo seriálu Oteckovia, tentokrát príde niečo ešte šokujúcejšie.

Na pódiu sa ako spevácke duo predstavia manželia Vinczeovci. Adela, ktorá dala stopku projektu Milujem Slovensko, tak má spolu s Viktorom dostatok času nacvičovať legendárny hit Don´t Go Breaking My Heart od Kiki Dee a Eltona Johna. Adela si ale napriek úsiliu myslí, že sa diváci pri jej výkone budú mierne trápiť.

Ako sa napokon Viktor, ktorý už v šou Tvoja tvár účinkoval, a Adela, ktorá nie je speváčkou, s úlohou popasujú, sa dozviete už v nedeľu. Moderátorka tiež na manžela vyzradila, že je momentálne chorý a necíti sa práve najlepšie, no snáď sa Viktorovi podarí chrípku dostať pod kontrolu a spevácke číslo napokon predvedú v 100%-nej kondičke. Prípravy Adely a Viktora na nedeľnú šou si pozriete >>> TU <<<.

Adela a Viktor zaspievajú v šou Tvoja tvár v týchto kostýmoch

Zdroj: markiza.sk │ Foto: YouTube, TV Markíza