Obľúbená reality šou Markízy s názvom Zámena manželiek má za sebou množstvo bizarných situácií či nečakaných príbehov. Najnovšie si môžu diváci v aktuálnej epizóde pozrieť, ako to bude vyzerať, keď si rodinu zamení známy český herec. 

Do Zámeny manželiek, ktorej aktuálnu epizódu si môžu diváci Markízy pozrieť už onedlho, príde nečakaný hosť. Produkcia totiž najnovšie oslovila obľúbeného českého herca Jaromíra Noseka. Ten napokon s účasťou spolu s partnerkou Zuzkou, s ktorou žijú zatiaľ v bezdetnom zväzku, súhlasil.

Hercova partnerka zažije šok, keď sa ubytuje v rodine s veľkou domácnosťou na dedine spolu so štyrmi deťmi. Naopak Živa, ktorá sa na desať dní presťahuje k hercovi, si od všetkého stresu poriadne oddýchne. Jaromír sa jej pred kamerami zdôverí aj s finančnými problémami, ktoré postihli viacerých umelcov počas covidovej doby.

Ako herec vyzradí, po ubúdajúcich aktivitách v pracovnom kalendári sa rozhodne spolu s kamarátmi zarábať si aj na brigádach. Udivuje ho však, ako dokážu ľudia považovať herecké povolanie za ničnerobenie. Všetkým hejterom napokon odkáže, aby po práci nepozerali na gauči filmy, pričom môžu teda televízor rovno vyhodiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: YT/Televízia Markíza