Farmár Stano nedávno vypadol v dueli, kde ho prekvapivo porazil v silových disciplínach Šimon. Krátko na to vypadla aj jeho najlepšia kamarátka Eva, ktorá porušila pravidlá, keď na Farmu vtrhol jej priateľ. Toto si Stano myslí o celej záležitosti.

Eva Zelníková šokovala nečakaným priznaním pred Kvetkou. Na Farmu totiž vtrhol jej priateľ, ktorý podplatil člena bezpečnostnej služby. Dôvodom jeho vpádu mala byť žiarlivosť, hoci blondínka tvrdí, že mal o ňu starosť a rovnako bola potrebná vo svojom biznise. Za to, že sa potajomky stretla s priateľom a dostala od neho rodinné dopisy a čokoládu, ju ale neminul tvrdý trest – Farmu musela opustiť.

Stano vypadol už dávnejšie, a tak sme sa ho opýtali, ako vníma Evin prešľap a vpád jej priateľa na Farmu: „Asi by som i ja tak reagoval, keby som bol na jeho mieste, bál by som sa o priateľku, tak asi sa mu nedivím, bolo to podané tak ako bolo,“ prekvapil farmár reakciou. Hoci obidvaja počas celej Farmy tvrdili, že medzi nimi nie je nič viac ako kamarátstvo, Eva po vypadnutí priznala city, za ktoré podľa jej slov nemôže ani jeden z nich. Stano však na otázku, čo by sa dialo, keby Eva prišla na Farmu nezadaná, odvetil pomerne jednoznačne: „Myslím, že veci by sa nezmenili, my sme boli hráči.

Odpovede tejto dvojice sú teda rôzne, no Stano hovorí v súvislosti s pohľadnou Evou len o kamarátstve a pripúšťa, že si po vypadnutí občas zavolajú, no tam to končí. Kde je celá pravda ohľadne ich vzťahu na Farme, vedia len oni dvaja.

Eva po vypadnutí priznala city, no Stano hovorí len o kamarátstve

 

Foto: Facebook, Tv Markíza