17. júla šokovala celé Slovensko správa o náhlom úmrtí manželky speváckej hviezdy Otta Weitera (65). Interpret skladieb Nemám auto, nemám motorku či Nalej mi vína, Malvína neskrýval po skone Andrey Fischer († 47) bolesť, pričom práve on ju mal objaviť v spoločnom dome bez známok života.

Otto Weiter, stálica domácej hudobnej scény, prežíva v týchto dňoch mimoriadne ťažké obdobie. Spevák nezabudnuteľných šlágrov prišiel 17. júla o manželku, a zároveň kolegyňu Andreu Fischer, s ktorou bol zosobášený od roku 2012. Dvojica síce nemala spoločných potomkov, avšak správa sa dotkla aj Ottovej dcéry Nikoly.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vzťah otca a dcéry si prešiel turbulentným obdobím, kedy sa mladá fitnesska netajila otvorenými konfliktmi voči Weiterovi. Po pár dňoch mlčania sa však predsa len vyjadrila k úmrtiu svojej zosnulej nevlastnej matky, pričom zdôraznila, že je nevyhnutné vážiť si život, ale aj pokračovať v ňom ďalej.

„Ja sama som v poriadku a ideme ďalej, no ešte nejaké záležitosti nás čakajú, takže asi tak. Každopádne, život ide ďalej a treba si ten život vážiť, kým ho máme,“ uviedla kontroverzná fitnesska, ktorá už dlhodobo žije v Las Vegas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Otto Weiter a Andrea Fischer

Foto: IG/nikolaweiterova, FB/O.W. Video: YouTube, IG/nikolaweiterova