Reality šou Love Island sa stretla s diváckym úspechom, pričom o lákavú finančnú výhru bojovali vyšportovaní mladíci a krásne ženy. Väčšina zo súťažiacich sa živí modelingom, pričom jednou z najoľúbenejších z nich je jednoznačne sympatická Slovenka Laura.

Pred televíznymi kamerami v reality šou Love Island vzniklo hneď niekoľko stabilných párov, ktoré spolu ostali aj po ukončení relácie. Láska sa nedá prehliadnuť predovšetkým medzi svalnatým Martinom a krásnou Laurou, ktorí si nedávno zasnúbili a zaobstarali si aj spoločný byt.

22-ročná nekonfliktná blondínka je študentkou masmediálnej komunikácie a do vily si prišla podľa vlastných slov hľadať vzťah, po akom túži. Kým dnes rodáčka z obce Koš odzbrojuje fanúšikov na sociálnej sieti dokonalými krivkami a pôvabnou tvárou, v minulosti by ste ju spoznali len sotva. I keď bola aj ako tínedžerka krásnym dievčaťom, vlasy mala v prirodzenom hnedom odtieni, kým jej tvár taktiež pôsobí rozdielnym dojmom. Spoznali by ste v stredoškoláčke dračicu z reality šou Love Island?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/chrebetova, voyo_cz