Reality šou Love Island sa stretla s diváckym úspechom, pričom o lákavú finančnú výhru bojujú vyšportovaní mladíci a krásne ženy. Väčšina zo súťažiacich sa živí modelingom, pričom jednou z najoľúbenejších z nich je jednoznačne sympatická Slovenka Laura.

Pred televíznymi kamerami v reality šou Love Island vzniklo hneď niekoľko stabilných párov, ktoré plánujú spoločnú budúcnosť aj po ukončení relácie. Kým jednu zo zamilovaných dvojíc sa aktuálne snaží rozbiť nový bombshell Filip, ktorý je zároveň bývalým partnerom exotickej Aichy, láska sa nedá prehliadnuť predovšetkým medzi svalnatým Martinom a krásnou Laurou.

22-ročná nekonfliktná blondínka je študentkou masmediálnej komunikácie a do vily si prišla podľa vlastných slov hľadať vzťah, po akom túži. Kým dnes rodáčka z obce Koš odzbrojuje divákov dokonalými krivkami a pôvabnou tvárou, v minulosti by ste ju spoznali len sotva. I keď bola aj ako tínedžerka krásnym dievčaťom, vlasy mala v prirodzenom hnedom odtieni, kým jej tvár taktiež pôsobí rozdielnym dojmom. Spoznali by ste v stredoškoláčke dračicu z reality šou Love Island?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/chrebetova, voyo_cz