Premiér Eduard Heger má vo svojej vysokej funkcii pracovný diár preplnený povinnosťami, stretnutiami, ako aj zahraničnými návštevami. Do stresov v práci mu však pribudli aj tie súkromné. Jeho milovaná mama Eva totiž skončila v utorok v nemocnici.

Premiér Eduard Heger má so svojou rodinou výborné vzťahy, o čom svedčia aj jeho slová, ktoré venoval svojej milovanej mame Eve (80) na Deň matiek: „Na materskej láske je fascinujúca jej bezhraničnosť. Nemusíte o ňu bojovať, hoci nie je skúšanejšej ženy ako matka. V očiach matky ste syn či dcéra už navždy. Ďakujem svojej skvelej mamine za to, že pri mne vždy stála a vychovala ma,“ napísal na sociálnej sieti.

Predseda vlády má však podľa informácií Nového Času aktuálne hlavu v smútku. Jeho mamina totiž skončila hospitalizovaná v bratislavskej nemocnici. Ležať má na Kramároch, kde ju prijali v utorok kvôli problémom so srdcom. Tie ju pritom trápia už dlhšiu dobu a u lekára tak skončila aj v minulosti.

A hoci ide o mamu vysokopostaveného politika, ona ani Heger nepožadovali od zdravotníckeho personálu žiadnu špeciálnu starostlivosť a vystačia si s bežným lekárskym prístupom. Premiér sa k bolestivej téme nechcel bližšie vyjadrovať: „K súkromným záležitostiam predsedu vlády SR sa nebudeme vyjadrovať,“ odkázala hovorkyňa Ľubica Janíková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Eduard Heger – predseda vlády SR