Premiér si zobral na mušku novinárov: TOTO mu začína piť krv!

Dátum:

Igor Matovič sa nachádza v karanténe, keďže bol pozitívne testovaný na koronavírus. Práve on je dôvodom, prečo päť ďalších členov vlády skončilo s rovnakým výsledkom testu. V pohodlí domova však intenzívne sleduje aktuálnu situáciu na Slovensku, pričom nešetrí príspevkami na sociálnej sieti.

Pravidelné statusy premiéra na sociálnej sieti sa stávajú bežnou súčasťou jeho vládnutia. Slová Matoviča sú o čosi tvrdšie po tom, čo skončil v karanténe. Po kritike na adresu Richarda Sulíka si zobral na mušku novinárov. NAKA totiž spustila niekoľko akcií, v dôsledku čoho boli zadržaní mnohí vysokopostavení funkcionári či bývalí členovia polície.

Matoviča síce teší, že sa postupne odhaľujú korupčné škandály, no nepáči sa mu spôsob, akým sú informácie zverejňované v médiách. Kameňom úrazu sú publikované výpovede svedkov. ,,Áno, je mimoriadne čitateľsky zaujímavé, ak si ľudia môžu verejne prečítať obsah výpovede kajúcnika, voči komu svedčí a z čoho ho usvedčuje,“ myslí si predseda strany OĽaNO.

Predseda vlády je však presvedčený, že niektoré informácie majú byť pred verejnosťou skryté až do momentu, keď bude vyšetrovanie ukončené. ,,Mám pocit, že takéto verejné prepieranie kľúčových výpovedí zľahčuje život páchateľom a zásadným spôsobom sťažuje ťažkú prácu vyšetrovateľom… a budem o tom hovoriť s kompetentnými,“ upozornil novinárov v závere príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic  |  Foto: FB/OĽaNO, Igor Matovic, Na telo s Michalom Kovačičom

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...