Súčasťou reality šou Farma X bola veľmi krátky čas i moderátorka Katarína Brychtová, ktorá však v prvom dueli prekvapila rozhodnutím darovať svoj “život“ súperke. Na prvý pohľad sa zdalo, že ju dojal príbeh jednej z farmárok, ktorá takmer opustila statok, no bolo to naozaj tak?

Herečku a moderátorku Katarínu Brychtovú poznáme ako jemnú ženu, ktorá pôsobí veľmi konzervatívne. Nikdy neprekvapila žiadnym škandálom a ku kolegom sa vždy správala korektne. O to viac divákov prekvapilo, keď sa rozhodla stať súťažiacou v reality šou Farma.

Sympatická brunetka sa však na statku zdržala iba chabý týždeň. V priebehu prvého duelu sa totiž rozhodla darovať svoj “život“ porazenej Miške, ktorá si túži postaviť domček pre seba a svoje deti. Zdalo sa, že jej príbeh dojal aj známu herečku, ktorá jej chcela dať šancu ďalej bojovať.

Pravdou však je, že Katka od začiatku vedela, že sa na Farme zdrží maximálne dva týždne, keďže ju čakali povinnosti. Nebolo tak pre ňu dôležité, kedy zo statku zdupká. ,,Moje maximum bolo zostať najviac dva týždne. Keď som videla ľudí, ktorí mali reálny dôvod zabojovať o výhru, pretože sa boria s existenčnými problémami, zdalo sa mi, že darovať svoj život bude to najlepšie riešenie pre všetkých,“ priznala pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram