Je to iba pár dní, čo došlo v jednej z rodín k desivej dráme, ktorá napokon vyústila do streľby. Ani jeden z mužov, ktorí mali zbraň v ruke, nedokázal udržať emócie na uzde, v dôsledku čoho došlo k smrteľnej prestrelke.

K tragickej udalosti došlo v americkom štáte Alabama iba pár hodín pred Štedrým dňom. Synovia sa spolu so svojimi rodinami stretli u otca Kelvina Cockera, ktorý sa mal v čase incidentu nachádzať mimo domu. Jeden z jeho psov mal však následne zaútočiť na dieťa jedného z jeho synov. Kelvin Cocker mladší sa preto rozhodol ochrániť svoje dieťa a napokon zastrelil oboch otcových psov plemena pitbull.

Keď sa do domu neskôr vrátil otec a zistil, čo sa stalo, nedokázal ovládať svoje emócie. Zo zúrivosti namieril zbraň na vlastného potomka a začal sa s ním hádať. Jeho syn mal však stále v ruke brokovnicu. 60-ročný muž napokon na svojho 32-ročného syna vystrelil, no ten mu paľbu opätoval.

Došlo tak k vzájomnej prestrelke, pričom obaja utrpeli fatálne zranenia a na mieste zomreli. Polícia smrť oboch mužov vyšetruje, no detaily z desivej udalosti museli opísať rodinní príbuzní, ktorí boli svedkami tragédie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tag24.com  |  Foto: Twitter, Pixabay