Vypadnutá Zuzana zvolila Mira za farmára tohto týždňa. Ten mal možnosť napraviť svoje prvé šéfovanie, keď ho farmári neposlúchali. No vyzerá to tak, že farmárom dochádza opäť trpezlivosť.

Miro sa aktívne pustil do farmárčenia, zadelil sluhov, ktorí to od neho nečakali a začal organizovať prácu. Ostatní farmári sú však toho názoru, že prácu zadeľuje zle. Naposledy prišiel s tým, že všetci naraz sa budú podieľať postupne na každej práci.

Z toho vyvrcholil konflikt hneď pri raňajkách, zo strany Milana voči Mirovi. Spolu s ďalšími si Miňo myslí, že je to hlúposť, ak by sa mali všetci podieľať napríklad na jednej hojdačke. Na lúke dokonca zazneli náznaky bitky. Skrátka, všetci už mali plné zuby Mirových nálad a organizácie. Nič s tým však nemôžu robiť, keďže je Miro farmárom týždňa.

Popri každodenných dohadoch o nasledujúcom dueli sa však niečo stalo. “Ja už neviem, čomu mám veriť,” hovorí Miro, keď zbadal akoby reznú ranu na svojej jednej čižme. Domnieva sa, že to niekto spravil náročky nožíkom, lebo sa vraj niektorí farmári sťažujú na svoju zlú obuv v ťažkých farmárskych podmienkach.

“Je to veľmi zlomyseľné a kruté,” myslí si Alena. Tá sa domnieva, že by sa nečudovala, keby za tým stál Dávid. Ten, ako sluha, sa pohyboval v kuchyni a Mirove topánky sa tam nachádzali tiež. Nemôže určite hádzať vinu na nikoho!” obraňuje sa Dávid. “Ja tomu neverím, že takéto veci školácke by niekto robil,” tvrdí Roman. Následne však Miro obvinil aj Romana z toho, že niekde odložil lano, ktoré sa našlo pri potoku. Okrem toho sa stratila aj pílka.

Keď však prišla Kvetka, pýtala sa Mira ako by porovnal jeho minulé farmárčenie. “No pravdupovediac, ani teraz to nie je bohviečo,” priznáva Miro. Taktiež sa ho pýtala, či mu aj tentokrát niekto spravil naschvál. Tvdril, že nevie komu má veriť, spomenul aj stratenú pílku a prerezanú čižmu. Všetkým sa to však zdalo čudné a neverili tomu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, YouTube