Od momentu, kedy vzťahu Adely a slovenského speváka Tomáša Bezdedu zazvonil umieračik, ubehlo už neuveriteľných desať rokov. Kým moderátorka stihla tvoriť pár s tanečníkom Petrom Modrovským a následne s Viktorom Vinczem, za ktorého sa nakoniec vydala, bývalý superstarista zostal na suchu. Obrátilo sa však šťastie konečne aj na neho?

Bezdeda sa netají túžbou nájsť si partnerku, s ktorou by zdieľal spoločné záujmy. Po rozchode s Adelou sa okolo neho pohybovalo niekoľko žien, no ani jednu neoznačil za svoju oficiálnu polovičku. V posledných dňoch však prekvapil, keď sa začal objavovať po boku hviezdy obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome.

Je možné, že Tomáš sa zapozeral do speváčky Ivany Regešovej. „Milí kamaráti, úvodom tohto postu by sme Vám chceli oznámiť,… že sme v Soho,“ zavtipkoval spevák pod spoločnou fotkou so sympatickou brunetkou. Okamžite sa pod záberom začali kopiť komentáre priaznivcov dvojice, ktorí sa tešili z novej lásky. Speváčka však nakoniec sklamala fanúšikov, keď uviedla, že netvoria pár. Spoločne však plánujú niekoľko koncertov.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram