Prezidentka SR Zuzana Čaputová má od nástupu do funkcie hlavy štátu plný diár povinností, pričom v poslednom období jej dávala zabrať aj kritika viacerých politikov. Aj ona si preto občas potrebuje vyvetrať hlavu a nabrať nové sily. Vybrala sa preto na krátku dovolenku do obľúbenej destinácie.

Letné obdobie láka na oddych a dovolenkovanie nielen bežných občanov, ale aj našich politikov. Po turbulentnom období potrebuje vyvetrať hlavu aj prezidentka SR Zuzana Čaputová. Tá sa musela v posledných týždňoch popasovať s nenávistnými komentármi opozičných politikov, urážkami od Roberta Fica, no prekvapivo aj od Igora Matoviča.

Hlava štátu sa ale rozhodla odskočiť si na chvíľu na juh a uplynulý víkend tak dovolenkovala v krásnom slnečnom Taliansku. Informáciu pre Plusku potvrdil jej hovorca Martin Strižinec: „Môžem potvrdiť, že prezidentka strávila s dcérou predĺžený víkend v Taliansku,“ uviedol.

Zuzana Čaputová však rozhodne nie je jediná na politickej scéne, ktorá si dopriala relax. K moru odcestovala aj exministerka vnútra Denisa Saková, ktorá sa pochválila fotkou rovno v azúrovo modrej vode. Zástankyňou dovolenkovania na Slovensku je naopak Veronika Remišová, ktorá nevynechá príležitosť, aby spolu s rodinou trávila čas na horách. Tá zároveň nedávno priznala aj zranenie ruky, ktorá skončila v bandáži.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Čaputová strávila víkend s dcérou v Taliansku

Denisa Saková si užíva relax pri mori
Veronika Remišová uprednostňuje turistiku na slovenských horách

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Zuzana Čaputová, Denisa Saková, Veronika Remišová