Keď Zuzana Čaputová pred viac ako rokom kandidovala za prezidentku Slovenskej republiky, zrejme by jej ani vo sne nenapadlo, akú obľubu si získa nielen u voličov, ale aj na sociálnych sieťach. Iba pred okamihom sa s fanúšikmi dokonca podelila o jedinečný moment, ktorý by jej mohli závidieť aj mnohý influenceri!

Dalo by sa povedať, že Zuzana Čaputová sa počas jediného roka stala najobľúbenejšou hlavou štátu v histórii Slovenska, pričom pozívne reakcie získava nielen z domácej pôdy, ale aj zo zahraničia. O svojich cestách, pracovnom, ale aj čiastočne súkromnom živote decentne informuje svojich fanúšikov na sociálnych sieťach, kde ju sleduje množstvo Slovákov.

Tím prezidentky si evidentne uvedomuje, že Instagram aktuálne hýbe svetom a práve prostredníctvom neho sa môže ľudsky priblížiť aj svojim voličom. Ako sympatická blondínka len pred chvíľou avizovala, práve na tejto sieti sa jej podaril za rekordne krátky čas husársky kúsok, keď jej počet fanúšikov prekročil neuveriteľných 300 000!

Zuzana Čaputová sa im poďakovala krátkym videom, pričom ako sa zdá, onedlho začne šliapať na päty zrejme aj Queen Plačkovej či iným hviezdam slovenského šoubiznisu! Ako je však zrejmé, prezidentka svojim postojom privádza k sledovaniu politického diania aj mladšie ročníky, ktoré jej preukazujú svoju priazeň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zuzana_caputova, queen.plackova