Množstvo nadšencov hudby, umenia a zábavy sa počas aktuálneho víkendu dostavilo do areálu letiska Trenčín, kde sa konal už 24. ročník festivalu Pohoda. Kým uplynulé dve sezóny museli organizátori v dôsledku pandémie koronavírusu udalosť zrušiť, tento rok otvorili brány pre tisícky návštevníkov.

Hudba, tanec, film, vizuálne umenie, divadlo i literatúra. Festival Pohoda komplexne zahŕňa všetky aspekty, ktoré by mohli zaujímať návštevníkov každého zamerania i vekových kategórií, pričom v priestoroch letiska Trenčín ste mohli počas aktuálneho víkendu stretnúť hviezdy šoubiznisu, právnikov, predajcov, učiteľov, či dokonca prezidentku.

Zuzana Čaputová prišla na Pohodu v sprievode svojho partnera Juraja Rizmana, pričom zvolila ležérny outfit. Hlava štátu sa obliekla do športovo-elegantných čiernych šiat, ku ktorým si obula populárne biele tenisky značky Converse. Okrem rozhovorov s voličmi a návštev viacerých tematických stanov si prezidentka vyskúšala aj jazdu na bicykli, a taktiež sa zúčastnila jednej z diskusií.

„Rada hovorím o tom, že stretnutia s ľuďmi mi dobíjajú baterky a pre tento festival to platí mimoriadne. Skvelá atmosféra a množstvo náhodných stretnutí sú radosťou, ktorá, verím, sa nám bude opäť vracať každoročne,“ napísala na margo Pohody po návrate domov. Ešte predtým však vystúpila pred nadšeným davom v diskusii Štefana Hríba, kde rozoberali viaceré krízy na našej politickej scéne.

V závere pridala ešte dva odkazy, ktoré venovala všetkým dievčatám a ženám, pričom ich vyzvala, aby sa nevzdávali svojho sna, aj keď to nebudú mať ľahké. „Je to dôležité pre váš príbeh a pre všetky ženy a dievčatá, ktoré prídu po vás,“ zdôraznila a dodala: „Nevzdávajme sa, máme na viac.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zuzana Čaputová na Pohode

Zdroj: FB/Zuzana Čaputová, IG/zuzana_caputova