Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová si od začiatku svojej medializácie prešla aj náročným a nepríjemným obdobím. Už istú dobu pritom tvorí pár s mladým Michalom, s ktorým im to klape. Dôkazom sú zábery z nedávneho festivalu, kde si užívali vášnivé bozky.

Emma Čaputová sa pred časom rozhodla vydať popri štúdiu na dráhu modelky, čím si vyslúžila obrovskú pozornosť médií aj verejnosti. Dcéra slovenskej prezidentky už ale stihla okúsiť i tvrdé slová hejterov či nepríjemné a posmešné správy, ktoré o nej niektorí ľudia šíria. Ani to však mladučkú dievčinu neodrádza od nasledovania svojich snov.

Už istú dobu si pritom užíva lásku a spoločnosť mladého priateľa Michala Haviara, ktorý Emmu sprevádzal oficiálne aj na jednom z večerov Let´s Dance. Nedávno sa taktiež zamilovaná dvojica ukázala na letnom festivale Ženy, víno, funk, ktorý podporili taktiež tvorbou spoločných promo záberov.

Na tých Emma a Michal popíjajú vínko v dobrej nálade, no to nie je ani zďaleka všetko. Mladý muž totiž neskôr zverejnil na sociálnej sieti aj odvážnejšie fotky zo samotného festivalu, na ktorých padajú vášnivé bozky s prezidentkinou dcérou. Láska si však nevyberá a romantika je súčasťou života aj v rodine hlavy nášho štátu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/michal_haviar, zenyvinofunk, Televízia Markíza