Na Farme sa odhalilo ďalšie tajomstvo, ktoré doposiaľ skrývala jedna z farmárok. Tá sa totiž ostatným zatiaľ nepochválila s pikantnou informáciou zo svojej minulosti.

Na Farme prasklo ďalšie tajomstvo, ktoré si doposiaľ nechávala pre seba jedna z farmárok. Reč je o jemnej blondínke Daniele Urbanovej, ktorá v poslednom dueli porazila sebavedomú Líviu Chvostíkovú, keď zvíťazila vo všetkých troch disciplínach a dokázala tak svojej mame (ktorá vypadla na Farme 8 medzi prvými), že je naozajstná bojovníčka. Na statku zarezonoval aj jej údajný románik s Dominikom, ktorý ale ani jeden z dvojice nepotvrdil.

Hoci sa na statok prihlásila 23-ročná dievčina ako manikérka, starostlivosť o dokonalé nechty klientiek nebolo vždy jej povolaním. Ešte minulý rok sa totiž na jej profile objavil zvláštny záber. Na sociálnej sieti sa Dada odfotila v nitrianskom obchode s erotickými pomôckami a je zjavné, že v známej sieti obchodov s tovarom na obohatenie intímneho života aj pracovala.

Rodáčka zo Šale sa tak istý čas venovala aj hanbatému povolaniu, kedy nažhaveným zákazníkom predstavovala novinky zo sveta umelých panien. V pozadí Daniely ale svietia aj robertkovia pre dámy, a tak dokáže Daniela zrejme poradiť úplne každému. Kto by to bol na nenápadnú farmárku povedal?

Dada v obchode s erotickými pomôckami

Zdroj  | Foto: Instagram, Facebook/Farma