Na povrch vyplávalo tajomstvo vyzývavej farmárky Kristíny, ktorá až doteraz hovorila len o akomsi záhadnom priateľovi. Zdá sa však, že fotomodelku vonku čaká zadaný muž, ktorý ju skrýva pred partnerkou. Alebo dokonca pred manželkou?

Odvážna Kristi Dali, ktorá trávi väčšinu času na Farme s najlepším kamarátom Radom Dulinom, to už neskrýva. Až doposiaľ sa hovorilo skôr o Radovej snúbenici, ktorá sa nedávno rozhodla prehovoriť o ich vzťahu a o tom, ako vníma účinkovanie Popradčana na statku. Snúbencovi napokon venovala slová, ktoré zrejme len tak ľahko nepredýcha.

Fotomodelka s výraznými vnadami ale prezradila až doposiaľ len toľko, že ju doma čaká záhadný priateľ. Ako ale odhalila pri poslednej prechádzke Radovi, ide skôr o milenca, keďže Kikin partner je zadaný muž. Kráska priznala, že tento vzťah nie je celkom ideálny: „Ja som veľmi, veľmi chcela, veľmi. Som aj trpela veľmi, a to on vie, veľmi. Vieš jak veľa som plakala? Veľmi veľa. To je také, keď ťa niekto stále presviedča, že bude s tebou a nič. A idú na dovolenku spolu. Vieš, dajú si fotky spolu… on nie, ale ona si dáva,“ tvrdí Kika.

Blondínka na záver odhalí aj to, že ich partnerka jej milenca spolu pristihla: „Ona nás akože spolu načapala raz, proste mu to odpustila a tak. A to sú také veci, že ma to úplne že ma to uráža, vieš. Chová sa ku mne pekne, že naozaj zatiaľ v živote nikto nebol ku mne, krajšie sa nechoval ku mne jak on,“ dodáva na záver. O jej slovách si ale myslia svoje Martin Šmahel a Zitron, ktorí farmárke vyčistia žalúdok.

Priznanie Kiky o milencovi si pozriete vo videu po 14. minúte

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza